top of page

Kto sme

konatel,uctovnik, účtovník, financny manazer

Sme firma s profesionálnym prístupom k účtovníctvu a účtovným prípadom. Riešime veľké množstvo ekonomických prípadov a situácií od drobných živnostníkov až po medzinárodné spoločnosti. 

Ponúkame komplexné účtovnícke a ekonomické služby.  Aktívne komunikujeme s klientom počas účtovného roka, v období daňových a iných povinností. Informujeme klienta v prípade potreby a aj v dohodnutých cykloch. Poskytujeme ekonomické rady v podnikaní, kalkulácie, štatistiky, vypracovávame žiadosti k úverom, dotáciám a mnohé iné. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a prispôsobujeme naše služby požiadavkám zákazníka.

Blaško,publa,fotograf,photo
Silvia Blašková, dipl.ek.
konateľ, finančný manažér, účtovník

 

Študovala na Corvinus univerzite v Budapešti, na odbore Podnikové financie. V roku 2006 získala titul diplomovaný ekonóm.

Od roku 2006 sa venuje ekonomickému, účtovnému poradenstvu, spracovaniu účtovníctva. Od roku 2016 pôsobí ako konateľ v spoločnosti PUBLA s.r.o a od roku 2017 v spoločnosti PUBLA consult s.r.o.

Na starosti má účtovníctvo, ekonomické poradenstvo, obchodné vzťahy a riadenie spoločnosti.

Jazyk:

  • slovenský, maďarský, anglický, nemecký(pasívne)

Msc. Ján Blaško
konateľ, projektový manažér, fotograf
 
Študoval na Technickej univerzite v Budapešti, na odbore Elektrotechnický inžinier . V roku 2008 získal titul inžinier. Od roku 2008  sa venuje projekt managementu mobilných sietí.
V spoločnosti PUBLA s.r.o. pôsobí ako konateľ od roku 2016.
Na starosti má obchodné vzťahy, technické záležitosti, webstránku a iné úlohy. Okrem toho rieši aj fotografické zákazky.
Jazyk:
  • slovenský, anglický, maďarský, nemecký (pasívne, základy)
bottom of page